Aktualności

Zakupy przez internet!


Od 1 września 2015r. klienci będą mogli dokonywać zakupów drogą internetową.

 

Zamówienia można składać przez całą dobę od poniedziałku do niedzieli, wystarczy tylko komputer i dostęp do Internetu. Zamówienie składa się za pomocą kilku kliknięć myszką, a cała procedura jest łatwa, przyjemna i trwa zaledwie kilka minut.
Produkty są starannie wyselekcjonowane, szczelnie zapakowane, artykuły spożywcze oddzielone od chemicznych. Ceny produktów w sklepie internetowym www.leclerc24.net.pl są identyczne jak w markecie E. Leclerc Elbląg. Płatności można dokonać kartą płatniczą, kredytową, gotówką lub przelewem – wygoda klienta jest priorytetem dla E.Leclerc. Przygotowane zakupy można odebrać także w hipermarkecie w Elblągu np. w drodze do domu i zapłacić za nie na miejscu lub on-line.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego:

www.leclerc24.net.pl

facebook

 

Nasz Region ma Talent!

E.Leclerc w Elblągu i Malborku promuje rodzimych dostawców.

Ślimaki w sosie własnym z Polish Snail Holding, świeże ryby z Riwiery Krynica Morska i Zakładu Rybackiego w Bogaczewie, jogurty z Osm w Nowym Dworze Gdańskim, morlińskie pachnące świeże wędliny czy znane w całym kraju wyroby z Indykpola - to tylko wybrane przykłady sposobów, w jaki E.Leclerc Elbląg i Malbork, będąc partnerem wielu regionalnych przedsiębiorców, wspiera lokalny przemysł.

Działając w ramach programu „Producenci lokalni” E.Leclerc gwarantuje wyroby wysokiej jakości w wyjątkowo niskich cenach.

Rozpoczęty w 2012 roku program „Producenci lokalni” skupia się na rozwoju lokalnego rynku poprzez wspieranie miejscowych producentów. W akcji biorą udział głównie małe i średnie firmy, funkcjonujące w oparciu o rodzinne tradycje. Są to przedsiębiorstwa z branży m.in.: mięsnej, garmażeryjnej, nabiałowej, browarniczej, piekarniczej przetwórstwa owoców i warzyw, a także z branży kosmetycznej. Współpraca z siecią E.Leclerc jest dla lokalnych przedsiębiorstw szansą na zwiększenie konkurencyjności, poszerzenie produkcji oraz wzrost zatrudnienia.

Elbląski i Malborski E. Leclerc, podobnie jak pozostali partnerzy akcji, jest firmą lokalną. Tworzy miejsca pracy dla mieszkańców regionu, na miejscu płaci podatki oraz wpływa na rozwój lokalnej gospodarki.

Nasz Region ma Talent – to hasło, które przyświeca naszej współpracy. Staramy się wspierać warmińsko – mazurskie i pomorskie firmy, bo dzięki temu mamy wpływ na rozwój gospodarczy naszego regionu i pewność, że możemy zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pragniemy podkreślać, że jest się czym chwalić, bowiem wyroby naszych producentów cieszą uznaniem nie tylko w regionie, ale niejednokrotnie znane są w całej Polsce - mówi Natalia Czaplicka, Dyrektor E.Leclerc w Elblągu.

W swoim działaniu stawiamy zarówno na współpracę biznesową jak i na działania społeczne, uczestnicząc w wielu akcjach charytatywnych oraz angażując się w życie środowisk lokalnych, pomagając najbardziej potrzebującym dodaje Natalia Czaplicka, Dyrektor E.Leclerc w Elblągu.

W celu lepszej promocji lokalnych firm powstał specjalny katalog okolicznościowy zawierający i promujący wyroby regionalnych zakładów. Znajdziemy w nim produkty okolicznych firm, które od lat stoją na straży tradycji i jakości.

Wszystkie szczegóły można znaleźć śledząc stronę Internetowa http://www.e-leclerc.net.pl/

oraz na facebooku